Navigasyon

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA

Bütün gönderilerinizi Artos Dağıtım olarak tüm Türkiye'ye HIZLI ve GÜVENLİ olarak ulaştırıyoruz.


Artos Dağıtım olarak; Türkiye’de alışılagelen kargo standartlarına yeni bir boyut kazandırmak, üst segment bir hizmet profili yaratmak ve giderek karmaşıklaşan benzersiz lojistik ihtiyaçları karşılamak, esnek ve yaratıcı çözümlerin merkezi olmak vizyonu ile 2018 yılında yola çıktık. Kadrolarımızın derin sektörel deneyimleri, yenilikçi projelerimiz, teknolojik alt yapımız ve ulaşılabilir özelliğimiz sayesinde kısa sürede önde gelen markaların tercihi olmayı başardık.

Kargo dağıtım ve lojistik alanlarında ihtiyaca özel operasyon çözümleri üretip sunan firmamız, alışılmışın ötesindeki teslimat performanslarımız ve hassas taşımacılık anlayışımız ile sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.
 

Misyonumuz

Hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde, günün ticari koşullarına uyum sağlayan, teknolojiyi yakından takip eden, sosyal sorumluluk bilinci taşıyan, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini arttırarak tercih edilen bir kargo şirketi olmak için çalışır.
 

Vizyonumuz

Eğitim ve sürekli gelişimi önemseyen, şirketin değerlerini yürekten benimseyen uzman kadrosu ile hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunma ilkesiyle kargoculuğa yön veren sektörünün öncüsü olma hedefini taşır.

 ONLİNE GÖNDERİ TAKİBİ

Gönderilerinizin Hangi Aşamada Olduğunu Online Gönderi Takibi İle Hemen Öğrenebilirsiniz

GÖNDERİ SORGULA